Spa Manager, Aquincum Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 22. 11:55

A Corinthia nemzetközi szállodalánchoz tartozó Aquincum Hotel Budapest Spa-menedzsert keres.

Amennyiben szívügye a vendéglátás és a wellness, az óbudai Aquincum Hotel elegáns környezetében megvalósíthatja elképzeléseit. Barátságos légkör, nemzetközi környezet, kreatív munka, folyamatos fejlődési lehetőség várja nálunk.

FŐBB FELADATOK:

  • A Spa-koncepciónak megfelelő napi működés biztosítása
  • Munkatársak koordinálása
  • Beosztások készítése
  • Minőségi szolgáltatási színvonal biztosítása
  • Spa-ajánlatok készítése és egyeztetése a sales teammel
  • Szezonális akciók, ajánlatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, anyagrendelések előkészítése, anyaggazdálkodás
  • Éves gazdasági tervek készítése
  • Vendégekkel való kommunikáció, a Spa-szolgáltatások értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Felhasználói szintű Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség, empátia
  • Rugalmasság
  • Min. 3 éves szállodai wellness vagy gyógyászati tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Inspiráló feladatok
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil háttér
  • Térítésmentes étkezés, fittneszhasználat és parkolás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.