Spa Recepciós, Kempinski Hotel Corvinus Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. március 02. 17:28

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest SPA RECEPCIÓS munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A Spa vendégeinek fogadása
  • Szolgáltatásainak foglalása, intézése és számlázása
  • A Spa és edzőterem területének rendben tartása
  • Vendégeink minőségi kiszolgálása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Udvarias magatartás, vendégorientált gondolkodás
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Értékesítési készség
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4/5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + műszakpótlék
  • 3 hónap után cafeteria
  • Ingyenes étkezési és nyelvtanulási lehetőség
  • 13. havi fizetés (kezdéstől függően időarányosan)
  • Dolgozói szállodai kedvezmények és rendezvények
  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős bejelentés

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Angol nyelvű, fényképes önéletrajz