Szakács

Forrás: turizmus.com

 2021. július 26. 16:25

Az óbudai Thermal Hotel Aquincumba keressük új csapattagunkat Szakács pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A büféasztal töltéséről gondoskodsz
  • Részt veszel a rendezvények tálalásában
  • Elkészíted, adagolod, tálalod és díszíted az étlapon szereplő ételeinket standardjaink szerint
  • Gondoskodsz a személyzetünk étkezéseiről
  • Részt veszel a termeléshez szükséges áruféleségek vételezésében
  • Felügyeled az ételek minőségét, mennyiségét és a tálalás szakszerűségét a HACCP-rendszerünk alkalmazásával

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Szakirányú végzettséggel
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalattal

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Bejelentett, hosszú távú lehetőséget biztosítunk
  • Minden hónapban időben fog megérkezni a fizetésed
  • Térítésmentesen parkolhatsz nálunk
  • Bejárási támogatást biztosíthatunk
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk már 30 éve, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail-címre: