Szakács

Forrás: turizmus.com

 2022. július 26. 10:00

Az art'otel Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező design szálloda. Bővülő csapatunkba keresünk a vendéglátás és munkájuk iránt elkötelezett kollégákat!

Főbb feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Hideg-meleg ételek készítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Tanulók, kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • HACCP ismerete, alkalmazása

Elvárások:

  • Szakács szakképzettséggel rendelkezel
  • Kreatívnak érzed magad és jó szervezőkészség jellemez
  • Önállóan és megbízhatóan végzed a munkád és precizitás jellemző rád
  • Pozitív, megbízható, nyitott személyiségnek tartod magad

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Elkötelezett csapat
  • Juttatási csomag (havi SZÉP kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes napi meleg étkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás, kiemelkedő munkavégzés elismerése)
  • Központi elhelyezkedés, könnyű megközelíthetőség, munkába járás támogatása

Munkaidő: kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye: art'otel Budapest (1011 Budapest, Bem rkp. 16-19.)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!