Szakács – Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. október 19. 16:25

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel összetartó, családias csapatába keressük leendő munkatársainkat azonnali kezdéssel SZAKÁCS pozícióra.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk

Elvárások:

  • 4*-os szállodában vagy prémium étteremben, az adott pozícióban eltöltött 2 év tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Rugalmasság
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • Versenyképes fizetés
    • Személyzeti étkezés
    • Munkaruha
  • Kedvezményes szállás- és étkezési lehetőség testvér-szállodáinkban
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz a pozíció megjelölésével