Szakács

Forrás: turizmus.com

 2021. június 03. 06:00

A teljeskörűen felújított, butikhotelként újjászületett, negyvenegy szobás Alice Hotel, az Andrássy út 116. szám alatt található patinás villaépületben keresi új munkatársát szakács munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Ételek elkészítése a konyhafőnök utasításai szerint (a'la carte - és szállóvendégek részére)
  • Elkészített ételek tálalása
  • Ételek minőségének biztosítása
  • A konyhai gépek és berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • A sztenderdek és a közegészségügyi előírások ismerete, azok betartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Releváns munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Munkájára igényes
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság, pozitív hozzáállás
  • Vendégközpontú szemléletmód

Pályakezdő és nyugdíjas kollégák jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Amit kínálunk:

  • Barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű és igényes munkakörnyezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Alice Hotel, Budapest, VI. kerület, Andrássy út 116.

Várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat (bérigény megjelölésével) az alábbi e-mail-címre: