Szakács állás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 25. 09:58

Ha mindened a gasztronómia, szinte otthonodnak tekinted a konyhát, imádod a pörgést, a változatosságot és a rendezvények világát, ráadásul a nehéz helyzetektől sem riadsz vissza, jelentkezz hozzánk szakácsnak.

Az Aria Hotel Budapest csapata téged keres, amennyiben:
- rendelkezel szakács végzettséggel
- van szakács munkatapasztalatod
- önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
- pontosan és precízen végzed a munkád
- megbízhatónak, terhelhetőnek, rugalmasnak tartod magad
- vendégközpontú vagy

Előnyt jelent:
- ha jártas vagy szállodai vendéglátásban (a la carte, reggeli, rendezvények, szoba szerviz)

Amit kínálunk:
- stabil háttér
- versenyképes jövedelem
- pörgős, szakmailag felkészült csapat
- változatos munka
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest V. ker

Feladatok és felelősség:
- ételek elkészítése a séf utasításai alapján
- a munka folyamatának megszervezése
- a munkaeszközök tisztán tartása,
- az ételek megfelelő minőségének biztosítása
- az alapanyagok optimális felhasználása
- folyamatos figyelem a tisztaságra, záráskor a munkaterület tisztán hagyása

Jelenleg nyitott pozícióink:
- szakács (chef de partie vagy demi chef de partie)
- reggeliztető szakács
- éjszakás szakács

Ha a fentiek alapján úgy érzed, szeretnél csapatunk tagja lenni, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat Baán Tibor részére az alábbi e-mail címre vagy hívd a 06/30-697-0696-os mobilszámot.

A tárgyba mindenképpen kérjük írd bele: Szakács.

Köszönjük!

(X)