Szakács, Kelet-magyarország

Forrás: turizmus.com

 2018. június 21. 16:42

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, Kelet-magyarországi öt csillagos szálloda éttermébe azonnali kezdési lehetőséggel keresünk
SZAKÁCS munkatársakat

FŐBB FELADATOK:
• Minőségi ételek készítése és tálalása
• A konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése
• Étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
• Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
• A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
• Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
• Segédszemélyzet munkájának koordinálása, összehangolása

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Középfokú szakképesítés
• Szállodában szerzett éttermi-szállodai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Kreativitás
• Megbízhatóság, rugalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:
• Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
• Főállású munkaviszony
• Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
• Fejlődési lehetőség
• Barátságos légkör

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
• Azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Tarcal

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Tapodi Attila Szállodaigazgató

(X)