Szakács kollégát keresünk

Forrás: turizmus.com

 2023. november 22. 16:10

Négycsillagos hotelünk, Kecskemét egyik legnívósabb business és sport szálloda összetartó csapatába keressük leendő munkatársunkat szakács pozícióra, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok:

  • Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása a vendégek maradéktalan kiszolgálása érdekében
  • Reggeli, menüebéd előkészítése, tálalása
  • À la carte és rendezvényeken felszolgált ételek elkészítése
  • A gépek, gépi berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai-éttermi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fizetés megegyezés szerint! Fix órabér + szervizdíj
  • Szezontól független (egész éves), hosszú távú, 8 órás, bejelentett foglalkoztatást biztosítunk
  • Megbízható, jó megítélésű munkahely
  • Jól felszerelt, modern konyhát biztosítunk munkavégzésedhez
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő vállalatnál
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Munkanapon ingyenes személyzeti étkezés

Munkaidő: Rugalmas

Munkavégzés helye: Kecskemét

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz