Szakács - Párisi Udvar Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. június 08. 15:18

Főbb feladatok:

  • Ételek elkészítése a séf utasításai alapján
  • A munka folyamatának megszervezése
  • A munkaeszközei tisztán tartása, ennek ellenőrzése
  • Az ételek kitűnő minőségének biztosítása
  • Az alapanyagok optimális felhasználásának ellenőrzése
  • Folyamatos figyelem a tisztaságra, záráskor a munkaterület tisztán hagyása

Elvárások:

  • Szakács képzettség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK
  • Heti 5 nap munkavégzés
  • Önálló, megbízható, igényes munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: