Szálláshelyvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 14. 13:50

Újonnan nyitott vendégház keresi vezetőjét!

Főbb feladatok:

  • Értékesítés, a vendégház kihasználtságának növelése, internetes értékesítési csatornák kezelése, bővítése;
  • Részvétel a marketing- és kommunikációs terv kialakításában, marketingtevékenység koordinálása és végrehajtása a megadott paraméterek alapján;
  • Webes kommunikációs felületek folyamatos kezelése;
  • Üzemeltetés irányítása, ellenőrzése;
  • Szolgáltatások körének és színvonalának fejlesztése, ellenőrzése;
  • Szükséges partnerkapcsolatok kialakítása, kezelése;
  • Kapcsolattartás a vendégekkel;
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, hatósági ellenőrzések kezelése;
  • Fejlesztések döntés-előkészítése.

Elvárások:

  • 3-5 év idegenforgalomban szerzett tapasztalat;
  • Jogosítvány;
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • Vezetői készségek;
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség előny de nem feltétel;
  • További idegen nyelv ismerete előny de nem feltétel;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, alapbér és jutalék;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Maximális szakmai támogatás;
  • Sokrétű, sohasem unalmas munkakör;
  • Barátságos, igényes munkakörnyezet.

A munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz és rövid motivációs levél