Szállodai divízió szakmai igazgató, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 19. 12:49

Az Eventrend-csoport hotel divíziójának támogatására, ellenőrzésére keresünk
szakmai igazgatót.

Főbb feladatok:

  • 6+ hotel átfogó vezetése az adott hotel ügyvezetőjével közösen.
  • A szállodai projektek vezetőinek támogatása és az egységek sikeres piaci szereplésének előmozdítása, minden fontosabb szakmai területen.
  • Szállodai akvizíciókban való aktív szakértő közreműködés.
  • Szükség esetén az operatív szállodaigazgatói szerep betöltése.
  • Az értékesítési tevékenység támogatása.

Az ideális jelölt az alábbiakban magára ismer:

  • Teljes mértékben ismeri a szállodaipari KPI-okat, azokat megfelelően alkalmazza és reális célokat tűz ki bennük.
  • Erős és határozott vezető, tud hosszú távon elégedett, lojális és motivált csapatot építeni és megtartani.
  • Célja, hogy elérje a hotelekben lévő technikai maximumot (foglaltság, vendégelégedettség, átlagár).
  • Kész utazni akár napi szinten a munkahelyére.
  • Angolul magas szinten tárgyalóképes.
  • Legalább 8-10 éves szállodavezetői tapasztalattal bír.
  • Előny egy szállodacsoport központi vezetésében szerzett felsővezetői tapasztalat.
  • Előny a szállodaipari franchise-rendszerek sztenderdjeinek ismerete.

Amit kínálunk a fentiekért cserébe:

  • Versenyképes juttatási csomag (telefon, laptop, költségtérítés, cafetéria, teljesítmény utáni bónusz, etc.).
  • Önállóság.
  • Potenciális jövőbeni résztulajdonosi státusz a szállodacsoportban.
  • Kedvezmények (50–70%) az Eventrend-csoporthoz tartozó egységekben.

Kérjük, hogy küldjön magyar nyelvű fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre: