Szállodai e-commerce manager, Velence

Forrás: turizmus.com

 2019. február 15. 14:36

A Velence Resort & Spa, négycsillagos superior szálloda munkatársat keres szállodai e-commerce manager munkakör betöltésére.

Feladatok:
- a szálloda online értékesítési stratégiájának megvalósítása
- a szálloda saját weboldala tartalmának karbantartása és időszakos funkcionalitásbeli fejlesztési javaslatok összeállítása
- a szálloda online marketing kampányainak és email marketing tevékenységének menedzselése, külső ügynökségekkel kapcsolattartás. számonkérés, irányítás
- az online közvetítői oldalak (OTAk) kezelése, a területi képviselőkkel való kapcsolattartás
- a szálloda közösségi média felületeinek menedzselése
- heti/havi online értékesítési forgalmi statisztikák elkészítése
- a szálloda egyéni értékesítésének online/offline koordinálása

Elvárások:
- szállodai online értékesítésben szerzett tapasztalat
- naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)
- direkt értékesítési szemlélet
- Google Analitika használatának ismerete
- OTA admin felületek kezelésének ismerete
- középszintű angol nyelvtudás
- kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
- proaktív szemlélet
- precíz munkavégzés

További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás

Amit ajánlunk:
- változatos feladatokkal teli munka
- fiatal csapat
- korrekt bérezés és motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigényének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)