Szállodai értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 05. 14:00

Belvárosi szállodánkba keresünk tapasztalt szállodai szakembert értékesítési vezető pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A szálloda árazási stratégiájának kialakítása
  • Channel manager és online foglalási rendszerek kezelése
  • Kapcsolattartás a corporate ügyfelekkel
  • Corporate és csoportos foglalások kezelése
  • Új üzleti partnerek felkutatása
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Marketingfeladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Szállodai értékesítés területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Online foglalási rendszerek ismerete és magabiztos kezelése
  • Vezetői tapasztalat
  • Proaktív munkavégzés
  • Social media felületek ismerete
  • Vendégközpontú szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb szállodai pozícióban szerzett tapasztalat
  • További idegennyelv-ismeret
  • Könnyű alkalmazkodási képesség a megváltozott piaci helyzethez
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil üzemeltetői háttér

Munkaidő: kötetlen

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Angol- és magyar nyelvű fényképes önéletrajz