Szállodai értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2020. július 28. 09:40

Budapest III. kerületi szállodánkba szállodai értékesítő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Corporate szállásfoglalások kezelése
  • Turistacsoportok foglalásainak kezelése
  • E-mailes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • A partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Azonos pozícióban szerzett minimum két éves szállodai tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló adminisztrációs, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Feddhetetlen előélet
  • MS Office alkalmazások ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Meglévő turisztikai partnerkapcsolat
  • Flexys szállodai szoftver ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnali belépés
  • Versenyképes fizetés
  • Szép munkakörnyezet
  • Napi egyszeri meleg étkezés

Munkaidő: Napi nyolc óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz