Szállodai értékesítő, Budapest, II.

Forrás: turizmus.com

 2019. április 08. 13:14

Szállodai értékesítő munkakörbe keres fiatal munkatársat
Budapest vízivárosi butik stílusú négycsillagos szálloda

Elvárt személyi kompetenciák

  • Pozitív, proaktív hozzáállás, lojalitás és sikerorientált értékesítési szemlélet
  • Vendégorientált viselkedés, nyitottság, empátia, rugalmasság, mobilitás
  • Angol nyelv folyékony, tárgyalóképes ismerete (kapcsolattartás tulajdonossal)
  • Precizitás és jó adminisztrációs képesség

Feladatok

  • Szálloda értékesítési feladatainak ellátásában való részvétel az értékesítési vezető irányításával
  • Értékesítés adminisztratív feladatainak ellátása
  • Szálloda szobáinak és szolgáltatásainak értékesítése, city break, vállalati, OARS, MICE
  • Partnerek felkeresése, kapcsolattartás és értékesítés (utazási irodák, vállalatok)

Elvárt szakmai kompetenciák

  • Egy-két év szállodai értékesítésben szerzett releváns gyakorlat, tapasztalat
  • Online értékesítési, vendégkapcsolati és közösségimédia-ismeretek
  • Hotelprogram (Hostware, Chanel, RM) ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit mi ajánlunk

  • Stabil, megbízható munkadói háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Butikszállodai munkahelyi légkör, fiatal, motivált csapat, nyitott vállalati légkör

Munkavégzés

  • Budapest Víziváros, teljes munkaidőben

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, jövedelmi igény megjelölésével az alábbi e-mail címen: