Szállodai felszolgáló - Dormero Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 12:00

Pont téged keresünk felszolgáló munkakörbe a a vadonatúj négycsillagos kategóriájú DORMERO Hotel Budapest csapatába!

Főbb feladatok:

  • Vendégközpontú kiszolgálás az étteremben
  • Besegítés az alábbi területen: bár, rendezvények, reggeli, catering
  • Hozzáértő és barátságos tanácsadás a kínálattal kapcsolatosan
  • A napi ügyek előkészítése és nyomon követése
  • Csoportok kiszolgálása

Elvárások:

  • Optimista ember vagy, és pozitív a kisugárzásod
  • Kedves és udvarias vagy
  • A vendégek elégedettsége fontos neked♥
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Rugalmas és terhelhető vagy
  • A csapatszellem nagyon fontos számodra
  • A megbízhatóság és kezdeményezőkészség magától értetődő számodra

Amit kínálunk:

  • Fiatal és nyitott csapat ♥
  • Nemzetközi lehetőségek a vállalaton belül
  • Képzés/közös rendezvények
  • #fancy munkavállalói juttatások – nem csak szállodáinkban
  • Karácsonyi és nyaralási bónusz
  • Egy igazán különleges munkahely
  • Tetoválás és piercing? Nem probléma

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz fizetési igénnyel és lehetséges kezdési dátummal