Szállodai Front Office Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 27. 10:00

Budai, újonnan megnyíló szállodába alkalmazotti munkakörbe keresünk Front Office Managert.

Főbb feladatok:

  • Felügyeli és szervezi a szállodai recepció munkáját
  • Adminisztrációs feladatokat lát el
  • A szálloda sztenderdje szerint maximálisan betartja és betartatja a vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, fizettetés, bizonylatolás területének folyamatait
  • Kasszát kezel
  • Számlát kezel
  • Szállodai részlegekkel aktívan együttműködik

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai recepción szerzett legalább három év szakmai tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás és még egy európai nyelv ismerete
  • Jó megjelenés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • MS Office ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:
Szállodai szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Színes, változatos munkalehetőség
  • A pozícióhoz tartozó versenyképes jövedelem

Munkaidő:
Napi 12 óra, munkaidőkeretben

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz