Szállodai gondnoknő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. július 12. 15:39

A belváros szívében található ROOMbach Hotel Budapest Center*** gondnoknői pozícióra munkatársat keres.

Főbb feladatok:

• Szobalányok beosztása, feladataik koordinálása
• Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
• Műszaki hibák ellenőrzése
• Szállodai területek tisztán tartása
• Munkafolyamatok megszervezése
• Fogyóeszközök fogyásának ellenőrzése és nyomon követése
• Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével

Elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett gondnoknői tapasztalat
• Alapos, precíz munkavégzés
• Vendég-orientált szemléletmód
• Ápolt, önmagára és környezetére igényes személyiség
• Rugalmasság, megbízhatóság, következetesség, munka iránti elkötelezettség
• Angol nyelv legalább alapszintű ismerete
• Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

• Napi étkezés és munkaruha biztosítása
• Teljes munkaidős állás
• Barátságos hangulat, segítőkész, fiatalos csapat
• Stabil, megbízható támogató munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatás

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:

(X)