Szállodai gondnoknő, Radisson Blu Béke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2017. december 01. 11:11

Könnyű megközelíthetőség és dinamikus környezet - várunk téged a nagykörúti Radisson Blu Béke Hotel ****Superior szállodában.

Danubius Zrt. / Radisson Blu Béke Hotel teljes munkaidőben SZÁLLODAI GONDNOKNŐ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

  • Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
  • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
  • Minibár terhelések, feltöltések kezelése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Ambiciózus, nyitott személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • Szobalányi illetve gondnoknői gyakorlat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. december 15-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Bélteki Zsófia – HR vezető

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)