Szállodai informatikus

Forrás: turizmus.com

 2021. július 29. 08:00

A siófoki Hotel Azúr pályázatot hirdet informatikus - rendezvénytechnikus munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Számítástechnikai rendszerek és berendezések folyamatos üzemeltetése
  • Software- és hardware-karbantartás
  • Felhasználók támogatása
  • Felmerülő hibák felderítése és javítása
  • Informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a rendezvények hang-, fény- és számítástechnikai előkészületeiben, illetve lebonyolításában

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlat
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai környezetben szerzett gyakorlat, rendezvények informatikai, technikai igényeinek biztosításában
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Minőségi munkakörnyezet
  • Korrekt bérezés
  • Egész éves, bejelentett foglalkoztatás, akár azonnali kezdéssel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Siófok

Önéletrajzát, bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: