Szállodai karbantartó - Dormero Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 12:00

Azonnali kezdéssel keresünk karbantartó kollégát a vadonatúj DORMERO Hotel Budapest csapatába.

Főbb feladatok:

  • Épületek, kültéri létesítmények és műszaki létesítmények ellenőrzése
  • Karbantartási munkák
  • Különféle szerelési, javítási és takarítási munkák
  • Fűtés-, klíma-, telekommunikációs- és riasztórendszerek napi felügyelete
  • Önállóan felismeri, kezdeményezi, koordinálja, dokumentálja és kezeli a felmerülő feladatokat és hiányosságokat
  • Külsős cégek által végzett műszaki jellegű munkák ellenőrzése
  • Munkádhoz szükséges munkaanyagok beszerzése
  • A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Alapfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Alapvetően jól ismered a műszaki/építőipari kihívásokat
  • Optimista vagy pozitív kisugárzással
  • Szeretsz szervezetten és strukturáltan dolgozni
  • A csapatszellem ugyanolyan fontos számodra, mint nekünk
  • Azt mondják, nyitott és barátságos vagy
  • A rugalmasság és az ellenálló képesség eddig megerősített
  • Szenvedéllyel végzed a munkádat ♥

Amit kínálunk:

  • Fiatal és nyitott csapat ♥
  • Lehetőségek a vállalaton belül
  • Képzés/közös rendezvények
  • #fancy munkavállalói juttatások – nem csak szállodáinkban
  • Karácsonyi és nyaralási bónusz
  • Egy igazán különleges munkahely
  • Tetoválás és piercing? Nem probléma

Munkavégzés helye: 1066 Budapest, Dessewffy u. 32-34.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz beleértve a fizetési elképzeléseidet és a lehetséges kezdési dátumot