Szállodai karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2022. november 24. 16:00

Négycsillagos belvárosi szállodába keresünk karbantartót.

Főbb feladatok:

  • A szálloda egész területének műszaki ellenőrzése, gépek berendezések folyamatos ellenőrzése
  • A személyzet által jelzett hibákat elhárítja
  • Fogadja a külső karbantartó cégeket, ellenőrzi az elvégzett munkát
  • Feladata a szükséges karbantartási anyagok és eszközök beszerzése

leltározása

Elvárások:

  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Pontosság, igényesség
  • Udvarias, határozott fellépés
  • Szakképzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Legalább 1-3 éves szállodai szakmai tapasztalat
  • Villanyszerelői szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentett munkaviszony,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Bérezés megegyezés szerint

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz