Szállodai portás, Danubius Hotel Flamenco

Forrás: turizmus.com

 2017. július 03. 10:22

Olyan munkahelyet keresel, amely a fővárosi pezsgésben zöld környezetet kínál számodra? Vár téged a budai Feneketlen-tó szomszédságában a Danubius Hotel Flamenco****!

A Danubius Hotel Flamenco szálloda SZÁLLODAI PORTÁS munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
Vendégszámlák megnyitása, számlafizettetés, valutaváltás, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése.
Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése.
Recepciós feladatok ellátása.
Kapcsolattartás, információadás vendégek részére.
Az adott terület naprakész adminisztrációjának elkészítése.
A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása.
Vendégpanaszok kezelése.

Elvárásaink:
 Az angol nyelv magabiztos használata
 Rugalmasság
 Jó kommunikációs készség
 Jó kapcsolatteremtő készség
 Terhelhetőség

Előnyt jelent:
 Opera ismerete
 Szállodai FO részlegén szerzett munkatapasztalat
 További nyelvek ismerete
 Valutakezelői képesítés megléte

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Munkatársaink, valamint családtagjaik, ismerőseik magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. július 23-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Magyar Éva – Rooms Division Manager

(x)