Szállodai portás, Danubius Zrt. Hévízi Szállodák

Forrás: turizmus.com

 2018. március 27. 09:31

A Danubius Zrt. Hévízi Szállodák teljes munkaidős SZÁLLODAI PORTÁS munkatársat keres.

Nálunk Magyarország leghíresebb fürdővárosában dolgozhatsz. Várunk téged a Danubius Health Spa Resort Hévíz**** Superior csapatába!

A legfontosabb feladatok:

  • Vendégszámlák megnyitása, számlafizettetés, valutaváltás, árak, árkódok, fizetési módok,terhelések ellenőrzése.
  • Szállodai kassza vezetése.
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése.
  • Concierge feladatok ellátása.
  • Recepciós feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás, információadás vendégek részére.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • angol és német nyelvtudás
  • számítógépes ismeret
  • ambiciózus személyiség, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • szállodai FO részlegén szerzett munkatapasztalat
  • orosz nyelvismeret
  • Opera program ismerete
  • valutakezelői képesítés megléte

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2018. április 15 -ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Kovács Andrásné – HR vezető

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)