Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. július 16. 10:48

4*-os, belvárosi szállodába keresünk új munkatársat teljes munkaidőre, váltott műszakra.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, be- és kijelentkezések lebonyolítása
  • Számlázás, készpénzkezelés és adminisztráció elvégzése
  • Vendégészrevételek és panaszok kezelése, továbbítása az illetékes társosztály részére
  • Programok és szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy a turizmusban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven (írásban és szóban) egyaránt
  • Kifogástalan megjelenés, ápoltság
  • Kedves, barátságos és vendégközpontú hozzáállás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Hostware ismerete és recepciós tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Fix, kiemelt bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos jó csapat, igényes munkakörnyezet
  • Fizetett szabadság és egyéb juttatások

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését angol és magyar nyelven az alábbi e-mail-címen: