Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. július 21. 07:00

A 47 szobás, Accent Hotels által üzemeltetett Monastery Boutique Hotel váltós vagy éjszakás recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós, egyes szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása, foglalások nyomon követése
  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Turisztikai érdeklődés (a végzettség és tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Vendégorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nappali és éjszakai műszakbeosztás vállalása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat
  • Vidámság

Amit kínálunk:

  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szálláslehetőségek szállodaláncon belül
  • Rugalmas munkarend; tanulási-fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes juttatási csomagok

Munkaidő: 12 órás munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz