Szállodai recepciós - Dormero Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 12:00

Gyönyörű, vadonatúj négycsillagos kategóriájú DORMERO Hotel Budapest szállodánkba keresünk #fancy gondolatolvasót, aki még azok megfogalmazása előtt teljesíti vendégeink kívánságait.

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi vendégeink be- és kijelentkeztetése
  • Vendégkapcsolatok
  • A kihasználtság optimalizálása
  • Telefonhívások fogadása és átirányítása
  • Adminisztratív feladatok
  • Vendégpanasz-kezelés

Elvárások:

  • Első szakmai tapasztalat szálloda- illetve vendéglátóiparban
  • A pontosság és a megbízhatóság magától értetődő számodra
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Barátságos maradsz, még stresszhelyzetben is
  • Gyakorlatias hozzáállás
  • A csapatszellem ugyanolyan fontos neked, mint nekünk
  • Szenvedély a munkád iránt ♥

Amit kínálunk:

  • Fiatal és nyitott csapat ♥
  • Lehetőségek a vállalaton belül
  • Képzés/közös rendezvények
  • #fancy munkavállalói juttatások – nem csak szállodáinkban
  • Karácsonyi és nyaralási bónusz
  • Egy igazán különleges munkahely
  • Tetoválás és piercing? Nem probléma

Munkavégzés helye: 1066 Budapest, Dessewffy u. 32-34.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz fizetési igénnyel és lehetséges kezdési dátummal