Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. december 08. 16:54

Budapesti, III. kerületi szállodánkba recepcióst keresünk 12 órás munkarendben, nagyobbrészt nappali műszakra.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be-, kijelentkeztetése, kapcsolattartás
  • Adminisztratív, számlázási feladatok ellátása, pénzkezelés
  • Telefonok, levelek, e-mailek kezelése
  • Egyéni foglalások kezelése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat
  • Barátságos, segítőkész,vendégorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys szállodai program ismerete
  • További idegen nyelv ismerete
  • Több éves 3-4 csillagos szállodai recepciós tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér,
  • Díjmentes személyzeti étkezés

Munkaidő: heti beosztás szerint

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska u. 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz