Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. május 12. 16:57

Budapesti, 34 szobás nyitó szálloda csapatába keressük leendő munkavállalóinkat.

Feladatok:

  • Vendégek, fogadása, szakszerű kiszolgálása
  • Foglalások, foglalási rendszerek kezelése, szobák elosztása
  • Vendégek érkeztetése utaztatása számlák kezelése, kiállítása
  • Fizettetés, kassza kezelés
  • Adminisztrációs feladatok, vendégpanaszok kezelése
  • E-mailek, telefonok kezelése, árajánlatok készítése
  • 12 órás műszak, heti 40 óra

Elvárások:

  • Magyar anyanyelv és angol nyelv szakmai nyelvtudás szóban írásban (másik idegen nyelv előny)
  • Gyors, precíz önálló munkavégzésre képes kellemes személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ápolt igényes megjelenés
  • Határozott, udvarias és vendégközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes modern munkakörnyezet
  • Betanulás után cafetéria juttatás, kiemelt bérezés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: