Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. június 07. 14:40

A Hotel President Budapest szállodai recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, utaztatása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel és teljes körű kiszolgálásuk az itt-tartózkodásuk alatt
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel
  • Számlázás és pénzkezelés, és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vagy turizmusban szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Vendégközpontúság
  • Rugalmasság
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Udvarias és segítőkész magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Fidelio PMS és extranetek ismerete,magabiztos kezelése
  • Tapasztalat éjszakai munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, lendületes recepciós csapat, jó hangulat,elegáns munkakörnyezet
  • 12 órás folyamatos munkarend, éjszakai és hétvégi műszakok
  • 50% kedvezmény Intermezzo Tetőteraszunkon történő fogyasztás esetén
  • Szükség esetén lakhatás megoldható
  • Napi kétszeri ingyenes személyzeti étkezés

Munkaidő: 12 órás folyamatos munkarend, éjszakai és hétvégi műszakok egyaránt

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérem önéletrajz csatolását!