Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. június 20. 14:20

A Buda Castle Hotel**** RECEPCIÓS munkakörbe keresi új kollégáját! Szállodánk egy gyönyörű ékszerdoboz a Várnegyed szívében, ahol nemcsak az elegáns környezetet, de egy összetartó és családias munkahelyi csapat támogatását is élvezheti új kollégánk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
  • Programok értékesítése
  • Vendégkérések teljesítése, megszervezése
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Telefonos, e-mailes kommunikáció

Elvárások:

  • Vendégközpontú szemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködés képessége

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Valamely szállodai szoftver ismerete és szobafoglalási tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (turizmus/szállodaipar)
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Utazási támogatás
  • Ösztönző juttatási rendszer (alapbér + műszakpótlék + szervizdíj + borravaló)

Munkaidő: 12 órás váltott műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, I.kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz