Szállodai RECEPCIÓS

Forrás: turizmus.com

 2022. július 12. 14:00

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás, tartózkodásuk alatt információ átadása, üzenetek kezelése, programok értékesítése
  • Vendégekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, valamint aktív kommunikáció és együttműködés a kollégákkal

Elvárások:

  • Felső- vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kifogástalan megjelenés, ápoltság, higiénia
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó értékesítési képesség, szívélyesség, udvariasság, segítőkész viselkedés
  • Vendégközpontúság, kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Csapatban való munka szeretete
  • Türelem és önkontroll

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Szállodában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szállodalánc kiváló csapatának tagjaként versenyképes
  • Fizetés, valamint az igényes munkavégzéshez szükséges jó munkakörülmények és szakmai
  • Fejlődési lehetőségek várnak.
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai CV