Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 15. 14:50

A kecskeméti Gokart Hotel**** munkatársat keres szállodai recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A vendég teljes tartózkodása alatti színvonalas kiszolgálás biztosítása, többműszakos munkarendben
  • Check-in, check-out, vendég ügyeinek intézése és night audit feladatok ellátása
  • Foglalások kezelése, számlázás, kasszakezelés és a hozzá tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • A szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • Együttműködés a szálloda valamennyi részlegével

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégorientált hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias hangulat
  • Bejelentett állás
  • Munkaruha és térítésmentes étkezés

Munkaidő: 12 órás munkarend

Munkavégzés helye: Kecskemét

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz