Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 06. 17:19

A Mellow Mood Hotels SZÁLLODAI RECEPCIÓS munkakörbe keresi kollégáit három- és négycsillagos szállodáiba!

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése
  • Vendégpanaszok kezelése

Elvárások:

  • Magabiztos angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kifogástalan megjelenés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Váltott műszak vállalása (nappal-éjszaka)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Hostware program ismerete
  • Angol nyelven kívül még egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mellow Mood Hotels