Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 15. 16:10

A 2022 őszén, Inárcson nyitó Flow Hotel & Conference**** Recepciós munkatársakat keres

Főbb feladatok:

  • A vendégek teljes tartózkodása alatt színvonalas kiszolgálás biztosítása
  • Folyamatos, magas szintű munkavégzés a lehető legmagasabb vendégelégedettség elérése érdekében
  • A vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Foglalások szakszerű kezelése
  • Számlázás, kasszakezelés és a hozzá tartozó pénzügyi adminisztráció elvégzése
  • Éjszakai zárás pontos, precíz végrehajtása
  • Folyamatos együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség, segítőkészség
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Inárcs

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz