Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. február 02. 07:00

A Miskolctapolcán elhelyezkedő 5* Superior Avalon Resort & SPA Front Office csapata új munkatársat keres szállodai recepciós személyében.

Főbb feladatok:

  • Vendégek, a szállodai sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére, panaszok kezelése
  • Vendégszámlák megnyitása, terhelése, fizettetése
  • Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséggel
  • Magabiztos angol nyelvismerettel
  • Vendégcentrikus szemlélettel
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete (szlovák, német)
  • Turizmus-vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Hostware szoftver ismerete
  • Recepciós munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Biztos tőkeerős hazai vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Egyéb béren kívüli juttatások

Munkaidő:

  • Nappali és éjszakai műszak: reggel 7 órától, este 7 óráig és fordítva

Az alábbi linkre kattintva tudsz hozzánk jelentkezni, fényképes önéletrajzod feltöltésével: