Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. március 17. 09:35

Budapesti, VII. kerületi szálloda nappali recepciós munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
  • Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
  • Városnéző túrák értékesítése
  • Vendégpanaszok kezelése, a Front Office Manager segítségével
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Idegenforgalmi közép- vagy felsőfokú végzettség (folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
  • Angol nyelv magabiztos ismerete és használata
  • Pontos, megbízható, ápolt és igényes megjelenés
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magas fokú türelem és stressztűrő képesség
  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (olasz, spanyol, héber, orosz)
  • Szállodában, recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas, havi munkabeosztás
  • Heti 3-4 munkanap vállalása
  • Munkaidő: 08:00 – 20:00, folyamatos munkarendben (hétvégi, és ünnepnapi munkavégzés is)
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Napi egyszeri étkezés
  • Fizetés: nettó 350.000 Ft + jutalék

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail-címen: