Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. május 12. 13:36

A Mellow Mood Hotels cégcsoporthoz tartozó, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető szállodáink lelkes és lendületes csapatába munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése
  • Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Munkatársak betanítása, mentorálása

Munkavégzés helye: Budapest