Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. május 16. 16:05

Az újonnan nyíló Four Points by Sheraton Budapest Danube négycsillagos szálloda munkatársat keres Recepciós pozícióba, váltott műszakra.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Számlázási feladatok
  • Vendégek tájékoztatása, programértékesítés
  • Foglalások kezelése
  • Szállodai sztenderdek elsajátítása, betartása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, vendégközpontúság
  • Maximális megbízhatóság, precizitás és rugalmasság
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, Outlook)
  • Csapatmunka

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera PMS ismerete
  • Szállodai recepción szerzett releváns tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Beosztás váltott műszakban, 12 órás munkarendben
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkanapokon egyszeri melegétkezés
  • Exkluzív munkakörnyezet, fiatalos, lendületes csapat
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz