Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. február 05. 18:05

Főbb feladatok:

  • A szálloda recepcióján vendégek be-és kijelentkeztetése
  • Vendégek kéréseinek, panaszainak kezelése, saját hatáskörben történő intézése, vagy vezető felé történő továbbítása
  • Adminisztratív, számlázási feladatok ellátása
  • Pénzkezelés
  • Telefonok, levelek, -e-mailek megválaszolása
  • Egyéni foglalások kezelése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum egyéves szállodai recepciós tapasztalat
  • Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Flexys szállodai szoftver felhasználó szintű ismerete
  • Környékbeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér
  • Díjmentes személyzeti étkezés
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Munkaidő: Munkaidő-beosztás szerint, váltott műszak

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska u. 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz