Szállodai recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. február 05. 16:29

A Petneházy Club Hotel*** kutyabarát munkahely új munkatársat keres Recepciós munkakörbe
FŐBB FELADATOK:
  • Szállásfoglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, telefonhívások kezelése és e-mail-ek megválaszolása
  • HW szobafoglalási és számlázási rendszer kezelése, vendégszámlák terhelése, fizettetése, hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Transzferek ügyintézése
  • a munkafolyamatok nyomon követése, az információáramlás biztosítása kollégái és a szálloda többi részlege között
  • vendégvélemények és panaszok összegyűjtése, kezelése és dokumentálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség (Szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban, plusz egy európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Hostware szobafoglalási és számlázási rendszer ismerete előny
  • 3 vagy 4 csillagos szállodában hasonló munkakörben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat és
  • time-sharing rendszer ismerete előny
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Képesség pontos adminisztrációra, készpénz kezelésére
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó megjelenés, ápolt külső
  • Váltott műszakbeosztás, illetve hétvégi munka vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Megbízható munkáltató
  • Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű természeti környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1029 Budapest II. Feketefej u. 2-4.

Ha tudsz mindezzel azonosulni, akkor ebben a csapatban a helyed!
Fényképes Önéletrajzod várjuk az alábbi email címre:

(X)