Szállodai recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 08. 18:16

Budapesten a Duna mentén lévő szálloda határozatlan időre, teljes állásban munkatársat keres recepciós munkakörbe. Vendégközpontú szemlélettel, valamint jó kommunikációs készséggel rendelkező, mosolygós és kedves kollégát keresünk, aki szeretne egy dinamikus csapat része lenni.

Főbb feladatok:

  • recepció operatív működtetése
  • vendégek fogadása/utaztatása
  • pénztárkezelés
  • iktatás, postai küldemények kezelése, levelek előkészítése feladásra
  • telefonok kezelése
  • office management feladatok ellátása
  • rendezvényeken való segédkezés
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • legalább társalgási szintű angol nyelvismeret
  • számítógépes ismeretek
  • pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldás

A pozíció elnyeréséhez előny:
Hostware-ismeretek

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, befogadó csapat

Munkaidő:
12 órás