Szállodai recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 09. 10:25

Budapesti, VII. kerületi szálloda nappali recepciós munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:
• Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
• Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
• Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
• Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
• Városnéző túrák értékesítése
• Vendégpanaszok kezelése
• Együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:
• Idegenforgalmi közép- vagy felsőfokú végzettség (folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
• Angol nyelv magabiztos ismerete és használata
• Pontos, megbízható, ápolt és igényes megjelenés
• Kedves, mosolygós személyiség
• Precíz, alapos munkavégzés
• Határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magas fokú türelem és stressztűrő képesség
• Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Második idegen nyelv ismerete (olasz, spanyol, héber, orosz)
• Szállodában, recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Fiatalos csapat
• Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 3-4 nap munkavégzés
• Munkaidő: 08:00–20:00
• Könnyen megközelíthető munkahely
• Napi egyszeri étkezés
• Sportolási lehetőség

Munkaidő:
12 óra

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: