Szállodai recepciós, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 28. 17:00

Belvárosi prémium kategóriás szállodánkba keressük kollégáinkat éjszakai és váltott műszakos recepciós pozíciókra.

Főbb feladatok:

  • Check in és check out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, beleértve a recepciós és concierge feladatok teljes körű ellátását
  • Vendégszámlák kezelése, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szobafoglalások segítése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hostware rendszer ismerete
  • Önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képesség
  • Ambiciózus, nyitott személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv(ek) ismerete
  • Availpro ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Szakmai támogatást
  • Modern technikai felszerelést
  • Versenyképes kereseti lehetőséget
  • Napi 1 ingyenes étkezést
  • Előrelépési lehetőséget

Munkaidő:
Teljes munkaidő