Szállodai recepciós, Budapest VI.

Forrás: turizmus.com

 2018. december 17. 14:36

Budapest 6. kerületében található Six Inn Hotelbe keresünk Szállodai recepciós kollégát. A családias, belvárosi szálloda 95%-ban egyéni külföldi turista vendégkörrel rendelkezik.

Főbb feladatok:
- check-in, check-out folyamatok
- program-, transzfer- és jegyértékesítés
- számlázás
- szobafoglalási feladatok ellátása és ellenőrzések elvégzése
- vendégek udvarias kiszolgálása
- a pozitív vendégértékelések ösztönzése
- együttműködés a szálloda további részlegeivel

Elvárások:
- havi 15 váltott műszak (nappalos/éjszakás) vállalása, egymást követő 2-3 napos blokkban, napi 12 órában
- vendégközpontú hozzáállás
- angol nyelvtudás
- korábbi szállodai recepciós tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- további nyelvtudás (német, olasz, spanyol, francia vagy orosz)
- a Hostware szállodai rendszer ismerete

Amit kínálunk:
- családias légkör
- céges csapatépítő programok
- bejelentett versenyképes fizetés
- műszakpótlék
- fizetett szabadság
- teljesítményarányos jutalék
- extra bónuszrendszer
- év végi jutalom

Jelentkezni az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet:

(X)