Szállodai recepciós, Budapest VI.

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 26. 14:18

Budapest 6. kerületében található Six Inn Hotelbe keresünk Szállodai recepciós kollégát. A családias, belvárosi szálloda 95%-ban egyéni külföldi turista vendégkörrel rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • Check-in, check-out folyamatok
  • Program-, transzfer- és jegyértékesítés
  • Számlázás
  • Szobafoglalási feladatok ellátása és ellenőrzések elvégzése
  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • A pozitív vendégértékelések ösztönzése
  • Együttműködés a szálloda további részlegeivel

Elvárások:

  • Havi 15-16 műszak vállalása, egymást követő 2-3 napos blokkban, napi 12 órában
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Korábbi recepciós tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvtudás (német, olasz, francia, spanyol vagy orosz)
  • A Hostware szállodai rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett versenyképes fizetés
  • Műszakpótlék
  • Fizetett szabadság
  • Teljesítményarányos jutalék
  • Extra bónuszrendszer
  • Év végi jutalom
  • Családias légkör
  • Céges csapatépítő programok

Munkaidő:
12 óra váltott műszak

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz