Szállodai recepciós, Budapest, VII. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. május 23. 16:49

Continental Hotel Budapest****Superior szállodai Front Office csapata nappali és/vagy éjszakai műszakba szállodai recepciós gyakorlattal rendelkező munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:
- Érkező vendégek fogadása, be- és kijelentkezések rögzítése,
- Vendégek udvarias tájékoztatása, útbaigazítása
- Számlázás, pénzkezelés, bizonylatkészítés
- Vendég kéréseinek megfelelően foglalások intézése, taxirendelés
- Vendégek számára igény szerint programszervezés

Elvárások:
- 3 év szállodai recepcióban szerzett gyakorlat
- Legalább középiskolai végzettség
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Szállodai programok ismerete (Maistro vagy Fidelio)
- Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
- Felelősségteljes, megbízható, érett személyiség
- Kommunikatív, kedves, barátságos, vendégközpontú viselkedés
- Ápolt, kulturált megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Még egy nyelv (német/francia/olasz/spanyol) ismerete
- Állandó éjszakai műszak vállalása
- Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Fejlődési lehetőség
- Étkezés
- Tréningek, csapatépítők
- Belvárosi munkahely, elegáns környezet
- Összetartó, lendületes csapat

Munkaidő:
Napi 8 óra, munkakezdés műszak szerint

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Dohány u. 42-44.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen: