Szállodai recepciós - BW Plus Lakeside Hotel**** Székesfehérvár

Forrás: turizmus.com

 2022. július 16. 16:00

Gyönyörű környezetben fekvő, 4 csillagos üzleti szállodába keresünk 12 órás váltott műszakokra új munkatársat bővülő csapatunkba.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel
  • Vendégek érkeztetése/utaztatása
  • Számlák elkészítése, ellenőrzése
  • Ajánlatok/visszaigazolások kezelése telefonon és e-mailben
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kulturált, igényes megjelenés
  • Határozott fellépés, magas fokú problémamegoldó képesség
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Fidelio Suite 8 szállodai szoftver ismerete
  • További idegen nyelv(ek) ismerete
  • Szakmában töltött releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés pótlékokkal
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős alkalmazás
  • Melegétkezési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkaidő: 12 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz magyar vagy akár angol nyelven is