Szállodai recepciós (éjszakai), Boutique Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 08. 16:30

Boutique Hotel Budapest éjszakai recepciós munkakörbe angolul tárgyalóképes, 2-3 év szállodai recepciós gyakorlattal rendelkező agilis, új kollégáját keresi azonnal kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése a rendszerben
  • Tájékoztatás, ügyintézés
  • Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • Adminisztratív feladatok, pénzkezelés
  • Taxi és egyéb kényelmi szolgáltatások megrendelése
  • Segítségnyújtás programok szervezésében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
  • Felelősségteljes, megbízható, érett személyiség
  • Kommunikatív, kedves, barátságos, vendégközpontú attitűd
  • Ápolt, kulturált megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepcióban szerzett tapasztalat
  • Az angol mellett még egy idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete: német/olasz/francia/spanyol
  • Állandó éjszakai műszak vállalása
  • Pozitív gondolkodás és kisugárzás, mosoly

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezés
  • Összetartó, támogató csapat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Tréningek, szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:
Napi 12 óra -19:00-től 07:00-ig

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Só u. 6.

Fizetési igényedet tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: